PlatinMarket Story Modülü

Fiyat:
590,00 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
PlatinMarket Instagram Hikaye Modülü
Instagram hikayelerinizi dilediğiniz gibi sanal mağazanıza taşıyın.Instagram Hikaye Modülü Nedir?
Instagram hikaye modülü sanal mağazanızın üst kısımında instagram hikayelerine benzer ürün ve kampanyalarınızı tanıtabileceğiniz bir alan ile hikayelerinizi yaratmanıza imkan sağlar.

Nasıl Kullanılır ? Bu eklentiyi satın aldığınızda yönetim panelinizde bu eklentiye özel bir alan açılır. Belirtilen boyutlarda görsellerinizi ve linklerini ekleyerek sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Neler Yapabilirim ? Manuel hikâye oluşturabilir ve hemen yayına alabilirsiniz. Bu özellik sayesinde anlık kampanya ve fırsatlar sunabilir müşterileri adaylarınızı belirlediğiniz kampanyaya ya da fırsata yönlendirebilirsiniz.

Nereden İnceleyebilirim ? Gerçek kullanıcı deneyimi için PlatinMarket altyapısını kullanan yildizmobilya.com.tr ve ebrarbilgisayar.com sitelerine mobil cihazınızdan giriş yaparak sistemi inceleyebilirsiniz.
Diğer Özellikler
Stok Koduinstory
MarkaPlatinMarket
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)12


E-Ticaret Altyapı Çözümlerimiz İle Sanal Mağazanızı Hemen Açın PlatinMarket e-ticaret yazılımları ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır.

Gizlilik Politikası | Üyelik Sözleşmesi

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.