PlatinMarket Mobil Mağaza

Fiyat:
590,00 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Tek ödeme ile PlatinMarket kullandığınız sürece mobil mağaza lisans hakkına sahip olursunuz.

İnternet üzerinden yapılan ticaret son yıllara kadar masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar üzerinden ilerliyordu. Geldiğimiz noktada mobil internet kullanımı ve mobil e-ticaret kullanıcı sayısı ciddi oranlarda artış gösterdi. PlatinMarket olarak sloganımız olan ?kazandıran e-ticaret?  kavramı çerçevesinde kullanıcılarımızın e-ticaret sitelerinin kesinlikle mobil uyumlu olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu kapsamda sizler için mobil e-ticaret hizmetini vermeye başladık.

Mobil uyumluluk müşterileriniz için prestijinize fayda sağlamaktadır.  Google ve diğer arama motorları tarafından artı değer olarak algılanmaktadır. Mobil uyumlu olmayan tasarımlar Google tarafında negatif işaretlenmektedir. Mobil e-ticaret için PlatinMarket e-ticaret paketi kullanıcısı  olmanız gerekmektedir.

Hizmetinize sunduğumuz mobil temanın örnek görsellerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz. Modern ve her boyuta uygun olarak ölçeklenebilir bir yapı ile karşınıza çıkan mobil e-ticaret  teması tüm gereksinimlerinize cevap verecektir. Detaylı bilgi için Satış departmanımız ile iletişime geçiniz.

Mobil Mağaza Demo

Not: Mobil mağazayı görebilmek için mobil platformlardan linke tıklanmaktadır. Bilgisayardan girildiğinde PC için tasarlanan web arayüzü görüntülenir.

Diğer Özellikler
Stok Kodupmmobilt
MarkaPlatinMarket
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)12
9be5f73a-a1c8-4e73-a47d-53f689998f82


E-Ticaret Altyapı Çözümlerimiz İle Sanal Mağazanızı Hemen Açın PlatinMarket e-ticaret yazılımları ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır.

Gizlilik Politikası | Üyelik Sözleşmesi

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.