Müşteri Hizmetleri

İade Prosedürü

İade talebi ile ilgili satış sözleşmesinde yer alan maddeler uyarınca iade talep edilemez.
İlgili maddeler aşağıdadır;


"3.1. PlatinMarket E-ticaret Sistemi belirli bir süre için tüm işlevleri ile birlikte bütün halinde kiralanan bir yazılımdır. Müşteri hizmeti kiralamadan önce 15 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanmış ve hizmeti tamamıyla tecrübe ederek ve beğenerek kiralamayı kabul ettiğini, Müşteri ürün hakkında gerekli muayeneleri yaptığını, ticari işlerde TTK uyarınca cayma hakkı bulunmadığını beyan ve taahhüt eder."
 
"6.6. PlatinMarket E-ticaret Sisteminde kullanıcıya ait olan ve kullanıcı tarafından doldurulması ve yönetilmesi gereken kısımlardan ve içeriklerden PlatinMarket sorumlu değildir. Müşteri sözleşmeye konu internet alan adı içerisinde bulundurduğu tüm içerikten, PlatinMarket E-ticaret Sistemi ile ticaretini yaptığı ürün ve hizmetlerden ve bunlarla ilgili bankacılık işlemlerinden sorumludur. Bu hususlarda PlatinMarket’in herhangi bir sorumluluğu bulunmaz. PlatinMarket, Müşteri’ye sisteme erişim sağlayacağı kullanıcı adı ve şifresini iş bu sözleşmede yer alan e-mail adresine iletilmesinin ardından sistemin kullanılması tamamen Müşteri’nin sorumluluğundadır. PlatinMarket, sisteme giriş bilgilerini Müşteri’ye iletmekle sözleşmesel yükümlülüğünü yerine getirmiş olup PlatinMarket’in herhangi bir kusuru olmaksızın, Müşteri tarafından sistemin kullanılmaması, e-ticaret sisteminden Müşteri’nin beklediği gibi ya da hiç gelir elde edilmemiş olması, PlatinMarket’in kusuru olmaksızın sisteme giriş yapılmaması sebebiyle iadesi talep edilmez."


E-Ticaret Altyapı Çözümlerimiz İle Sanal Mağazanızı Hemen Açın PlatinMarket e-ticaret yazılımları ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır.

Gizlilik Politikası | Üyelik Sözleşmesi

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.